Bornova Korsan Taksi

On yılı aşkın süredir İzmir trafiğinde herkese hak ettiği kaliteli ve ucuz taksi hizmetlerini sunan izkorsan taksi, Bornova korsan taksi hizmetleri ile sektörde farklılığını ortaya koyuyor. Müşteri memnuniyeti misyonu dili hizmet kalitesini her geçen gün arttıran firma bugün geldiği noktanın haklı gururunu yaşamaya devam ediyor. 7/24 saat profesyonel ve tecrübeli şoför ekibi yine ucuz ve konforlu ulaşım imkanı sağlıyor. 2012 ve üzeri modelli araç filosu, 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet kalitesi, güler yüzlü personeli ile İzmir’in her zaman ilk tercihi arasında yer alıyor.

İzmir Bornova korsan taksi hizmetleri içerisinde;

  •  Müşteri memnuniyeti esaslı hizmet politikası
  •  7 gün 24 saat kesintisiz hizmet anlayışı
  •  Rahat güvenli ve konforlu seyahat imkanı
  •  Hizmet kalitesinden memnun müşteriler ilk sıralarda yer alır.

Bornova ilçesinde tüm mahalleye ve tüm semtleri hizmet götürmesin yanı sıra İzmir’in her noktasına ulaşım imkanı sağlanıyor. Lüks ulaşım hizmetlerini her bütçeye uygun fiyat politikası ile sabitleyen firma hizmet anlayışı ile sektörde her zaman ön planda yer alıyor.

Uzun Süre Bornova Korsan Taksi Beklemeye Son

100’ün üzerinde aracın bulunduğu geniş bir araç filosuna sahip olan Bornova korsan taksi müşterilere özel fiyat kampanyaları ile de dikkat çekmeye devam ediyor. İzmir’in her semtinde ve her ilçesinde sık kullanılan taksi hizmetlerinde İzmir’in beklentisi olan kalite ve güven sunuluyor. Müşterilerin telefonla, internet adresinden ya da WhatsApp hattından rahatlıkla ulaşabildiği korsan taksi hizmeti ilçe merkezindeki belli noktalarda bulunan araçlar sayesinde çok daha pratik hale geliyor. Bornova ilçe merkezinde belli noktalarda bulunan araçlar sayesinde yolcuların uzun süre bekleme olasılığı ortadan kaldırılıyor.

Randevu sistemi ile şehirler arası grup yolculuk hizmetlerinin alınabildiği Bornova korsan taksi işletmesini şehir içi yolculuklar için bir saat şehir dışı yolculuklar için ise bir gün öncesinde rezervasyon yapılması gerekiyor. Bornova ilçesinden şehir içi ya da şehir dışı yapılacak tüm yolculuklar da otoyol ücretleri fiyat tarifesi içerisine alınıyor. Yolculuk aşamasında müşteri tarafından 15 dakikalık bekleme süresi talebi ücretsiz karşılanıyor, 15 dakikayı aşan süreler içinse en uygun fiyat politikası izleniyor.  Grup yolculuklarında, rezervasyonlu ulaşımlar da ve gidiş-dönüş yolculuklarda en uygun ve en cazip fiyat avantajı sağlanıyor.

Hızlı Ve Ekonomik Ulaşım İmkanı Bornova Korsan Taksi ile Mümkün

Ulaşım ihtiyaçlarının tamamını karşılayan firma müşterilerini zaman kaybı yaşamadan en güvenli ve en hızlı şekilde varış noktasına ulaştırır. Varış noktasına hızlı ve daha ekonomik olarak ulaşım sağlamak için şoförler tarafından navigasyon sistemi kullanılır. Kısa mesafe ya da uzun mesafe gibi sorunların yaşanmadığı taksicilik hizmetlerinde konfor ve rahatlık planda tutulur. İzmir in yoğun trafiğinde, öfke kontrolü yapabilen, trafik kurallarının tamamına uyan, nazik ve saygılı hizmet anlayışı ile güler yüzlü hizmet sunan Bornova korsan taksi, şoförleri mükemmel bir aksi deneyimi sağlıyor.

Her müşterisine şeffaf fiyat politikası uygulayan firma çalışma prensibi, konforlu, rahat ve hızlı taksi hizmeti sayesinde tüm Bornova halkının tek tercihi olmayı sürdürüyor. Konforlu araçlar rahat yolculuk etmek isteyenlerin hizmet aldığı Bornova korsan taksi, sınırsız ve yüksek hizmet kalitesinin yanı sıra zamandan tasarruf ettiren tüm imkanlara da sahip. Bornova trafiğinde tüm alternatif Yolları kullanabilen ve bu sayede varış noktasına en hızlı şekilde ulaşmamızı sağlayan seviyede şoför kadrosu en iyi hizmeti sunuyor. Ulaşım sektörü içerisinde genellikle çocuklu bayanlar tarafından tercih edilen Bornova korsan taksi hizmetleri sunduğu güvenli ve kaliteli hizmet anlayışı ilkesinden kesinlikle ödün vermiyor.

Müşteri Memnuniyetini Esas Alan Hizmet Politikası

Bornova taksi bünyesinde faaliyet gösteren Bornova korsan taksi hizmetleri hem Bornova ilçesini hem de İzmir’i çok iyi bilen şoförler ile hizmet sunuyor. Tüm personel müşteri memnuniyetini esas alan hizmet politikası içerisinde faaliyetlerini yürütüyor. Taksicilik hizmetlerinde kaliteden ve konfordan taviz vermeyen firma, güvenli yolculuğu tüm yolcularına vaat ediyor. Müşterileri geniş araç filosu içerisinden seçim yapma imkanı tanıyan firma, Bornova ilçesinin tüm mahalle ve semtlerine istendiği yolculuk fırsatı sağlıyor. Taksicilik hizmetleri çerçevesinde;

  •  Transfer hizmetleri
  •  Sağlıklı hizmet politikası
  •  Güvenilir kurumsal hizmetler
  •  Güler yüzlü profesyonel şoförler
  •  Güvenilir yeni model araçlar
  •  Konforlu ve hızlı ulaşım imkanı sağlanıyor.

Sunduğu hizmet kalitesini en uygun fiyat tarifeleri ile müşterilerine yansıtıyor. Güven ve kalite duygusu ile tüm yolculuklarda müşteri memnuniyeti mi sağlıyor. 7 gün 24 saat kesintisiz taksicilik hizmetleri veriliyor. Güler yüzlü, kibar, trafik kurallarına uyan şoförler sayesinde tüm müşterilere güvenli ve konforlu yolculuk deneyim sunuluyor. izmir korsan taksi olmak üzere İzmir’in tüm semtlerine ve tüm ilçelerine korsan taksi hizmeti veriliyor. İzmir’de her bütçe için uygun fiyatlar ile en güvenli ve en kaliteli hizmetin adresi olmaya devam ediyor.