Çeşme Korsan Taksi

Çeşme ilçesi ve semtlerinde rahatlıkla ve hızla ulaşabileceğiniz Çeşme korsan taksi, 7 gün 24 saat vatandaşları hizmetinde olmaya devam ediyor. İzmir’in tüm ilçe ve semtlerine yolculuk hizmeti sunuluyor. Son derece güvenilir ve lüks hizmetin yanı sıra tecrübeli personel de yolcuların seyahat imkânı sağlamasını destekliyor. Ulaşımın en lüks ve en uygun hali Çeşme korsan taksi hizmetleri sabit fiyat politikası ile ön plana çıkıyor. Nüfusu, büyüklüğü ve trafik yoğunluğu ile insanların ciddi şekilde ulaşım sorunu yaşadığı İzmir’de, ulaşımda yaşanan en önemli sorunlardan biri de güven ve kaliteli hizmettir. İzmirliler gün içerisinde taksi hizmetleri sık kullanması hizmet sektörünü de hareketlendirmektir.

Profesyonel Çeşme Korsan Taksi Ulaşım

2012 üstü konforlu araçlar ile sağlanan hizmet 10 yılı aşkın süredir İzmir’in her noktasına güvenli ve profesyonel ulaşım hizmeti sunuyor. Profesyonel şoför kadrosu. Lüks araçlar kaliteli ve güvenli yolculuk dendiğinde İzmir ve Çeşme ilçesinde aklına gelen izkorsan taksi 100’ün üzerinde araç filosuna sahip. Geniş araç filosu ve güler yüzlü ekibi ile 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet sunan korsan taksi en kısa süre içerisinde varış noktasına yolcularının güven içerisinde taşır. Tek amacı hızlı güvenli ve ekonomik ulaşım hizmeti sunmak olan firmanın müşteriye özel fiyat kampanyaları da mevcut.

Çeşme Korsan Taksi Güler Yüzlü Personel

Sabit ve güncel fiyat politikasının yanı sıra sonu hizmet kalitesi ile iletişim kurulabilen korsan taksi hizmetleri, alış ve varış noktası belirtildiği telefonla ya da WhatsApp hattı ile en uygun fiyatlarla sunar. Yolculara konforlu bir seyahat sunmak isteyen güler yüzlü personel kesinlikle sürpriz ücretlendirme gibi bir durumla karşılaşılmasına imkan tanımaz. Rezervasyonlu taşıma hizmetlerinde tüm müşterileri araç model seçme imkanı ile konforlu ve güvenli yolculuklar sunulur. Her türlü ulaşım ihtiyacı için tercih edilen firma ihtiyaca göre c ve D sınıfı araçlarda sunuyor.

Hızlı, Güvenli Ve Kaliteli Yolculuk Çeşme Korsan

Randevu sistemi ile rezervasyon yapılması durumunda portföyde yer alan araçlardan seçim yapılabilir. Şehir içi yolculuklarda rezervasyon öncesi en erken bir saat şehir dışı yolculukları için ise en erken 1 gün içerisinde iletişime girmek gerekiyor. Çeşme ilçesinin tüm mahalle ve semtlerine istendiği an hızlı, güvenli ve kaliteli yolculuk için İzkorsan taksi ile iletişime geçebilirsiniz.

  •  Şehir içi ya da şehir dışı yolculuklarda kullanılan otoyol ücretleri fiyata dahil edilir
  •  Seyahat esnasında ilk 15 dakika bekleme süresi ücretsizdir
  •  15 dakikayı geçen bekleme süresi için Çeşme Korsan Taksiden bilgi alınır
  •  Gidişli dönüşlü yolculuklarda avantajlı fiyat sunulur.

Zaman kaybetmeden en güvenli ve en hızlı şekilde ulaşmak isteyenlerin tercihi olan Çeşme korsan taksi hizmetleri personelin tamamı iyi tanıyan şoförlerden oluşur. Yolcunun varış noktasına navigasyon sistemi de gösterilen en kısa yoldan ulaştıran şoförler 7/24 hizmet politikası çerçevesinde tüm taksicilik hizmetlerinde konforlu ve modelli araç filosu kullanır. Kısa mesafe ya da uzun mesafe dışında grup hizmetlerde sunan firmanın şoförlerinin tamamı trafik kurallarına uyarak yolcuların güvenli ulaşımını sağlar.

İnsana Değer Veren Anlayış

Grup halinde ya da bireysel olarak İzmir şehir içi yolcuların tüm ulaşım ihtiyaçları karşılanır. Özel organizasyonlar için şoförlü araç hizmeti sunulur. Çeşme korsan taksi tarafından Çeşme bölgesinde birçok merkez noktada araçlar hazır olarak bekletilir bu sayede yolcuların uzun süre araç bekleme ihtimali ortadan kaldırır. İzkorsan taksi internet sitesinde yer alan telefon numaralarından ulaşarak hizmet almak mümkündür. İnsana ve insan hayatına değer veren bir anlayış içerisinde e İzmir’in yoğun trafik temposunda konforlu bir şekilde ilerlemek ve yolculuk yapmak için tek alternatif. Bu prensip ile yola çıkan tüm ekip ve profesyonel sürücüler müşteri memnuniyetine dayanan hizmet politikası izler.

Çeşme Korsan Taksi
Çeşme Korsan Taksi

Kaskolu Ve Garantili Araçlar İzmir Çeşme Korsan Taksi

Çalışma disiplinine sahip, saygılı, trafikte öfke kontrolü yapabilen, İzmir’i çok iyi bilen şoförler ile İzmir Çeşme korsan taksi tüm müşterilerine konforlu, rahat ve hızlı bir taksi deneyimi vaad ediyor. Konforlu araçlar ile hem trafikte hem de araç içerisinde rahat bir yolculuk etmek isteyenlerin ortak tercihidir. Nezih ve uygun taksi hizmetlerini yaşamak isteyenlerin seçtiği firma yüksek hizmet kalitesi ile birlikte zamandan tasarruf edilebilecek tüm şartları oluşturuyor. Tüm yolculara şeffaf bir fiyat politikası uygulayan firmanın bütün araçları kaskolu ve garantilidir. İstenen araçla yolculuk etme ayrıcalığı sunan firmada ücret tarifesi her bütçeye uygundur. İzmir Korsan Taksi internet sitesinde hizmet politikasını, güvenlik projelerini bir fiyat çizelgesini görmek mümkündür.

Çeşme’de Ulaşımın Tek Adresi

Sektörde hizmet veren birçok alternatif olmasına rağmen izkorsan taksi sunduğu ayrıcalıklar, güvenlik ve müşteri memnuniyeti ilkesi ile her zaman tercih edilenler arasında ilk sırada yer aldı. Taksicilik sektöründe sağladığı güvenlik hizmetlerinden dolayı İzmirliler özellikle de çocuklu bayanların ulaşımda tercih ettiği Çeşme korsan taksi hizmet kalitesini her geçen gün arttırmaya devam ediyor. Bölgeyi en iyi bilen, varış noktasına ulaşmak için tüm alternatif yolları kullanabilen, trafik kurallarına uyan ve seviyeli kişilerden oluşan şoför kadrosu en iyi hizmeti sunmaya hazır.